507 704 537

503 624 820

kontakt@lapekspert.pl

Naprawa komputerów

O nas

Zespół Lap Ekspert jest w stanie podejmować wszystkie czynności, których celem jest zidentyfikowanie problemu z komputerem i jego naprawienie, jeśli jest to tylko możliwe. W przypadku, kiedy naprawa komputerów jest rozwiązaniem nieoptymalnym, zwłaszcza ze względów ekonomicznych, Klientowi może zostać zaproponowana inna opcja, na przykład wymiana sprzętu. Jako naprawę należy rozumieć także czynności podnoszące efektywność pracy komputera i doprowadzanie go do optymalnej kondycji. Komputery do naprawy przyjmowane są w mieście Olsztyn.
Serwis komputerów może dotyczyć tak samego sprzętu, jak i oprogramowania, pod kontrolą którego działa. W kwestii oprogramowania możliwe jest identyfikowanie problemów powodujących jego zawieszenie się lub niespodziewane wyłączanie. Zespół Lap Ekspert jest w stanie usuwać wirusy, odzyskiwać dane z niesprawnych nośników i całych uszkodzonych komputerów oraz dokonywać czystej instalacji systemu operacyjnego.
Ważnym elementem napraw jest oczywiście identyfikacja podzespołów, które uległy awarii i ich naprawy, co może dotyczyć chociażby uszkodzonych kondensatorów na płycie głównej. W przypadku uszkodzeń podzespołów takich jak procesor czy pamięć, zazwyczaj proponuje się ich wymianę.